تبلیغات
شاهرخ44 - دانلود فیلم مردان پرسپولیس

جستجو

 

دانلود فیلم مردان پرسپولیس

دوشنبه 7 اردیبهشت 1388   04:39 ب.ظ


نوع مطلب : فیلم ، ورزشی ،281spyf.jpg

 من این فیلم رو دیدم فیلم خوبیه  به پرسپولیسی ها و همه عزیزان  توصیه میکنم  حتما این فیلم رو ببینید  , صحنه های بسیار زیبایی رو داره .

فیلم مردان پرسپولیس صحنه های زیبایی از تمام اتفاقات فصل قهرمانی تیم در سال 86 -87  رو نشون میده , صحنه های زیبا از غم و شادی تیم پرطرفدار پرسپولیس


تبلیغ خود فیلم :

این فیلم واقعی است !

آنچه را که می بینید باور کنید!

در تمامی اتفاقات و حواشی و در هر برد و باختی دوربین های ما همراه تیم بود تا بزرگترین مستند ورزشی ایران ساخته شود.

فیلم مستند مردان پرسپولیس چکیده ای است از واقعیات ، حواشی ، اتفاقات ، جشنها و مراسم اختصاصی باشگاه پرسپولیس در لیگ هفتم.

در این فیلم کوشش شده تا مخاطب تمام مشاهدات خود را جایگزین شایعات پیرامون عوامل و بازیکنان این تیم کند.

***

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این مستند كه به تهیه كنندگی فریدالدین عطار و كارگردانی "مهدی زریباف" تهیه شده، شامل حواشی و اتفاقات پیرامون تیم فوتبال پرسپولیس در هفتمین دوره مسابقات لیگ برتر است كه با كسب مجوز از وزارت ارشاد اوایل مرداد در یك میلیون نسخه وارد شبكه توزیع عمومی كشور خواهد شد.
گروه كارگردانی و تصویربرداری فیلم مستند "مردان پرسپولیس" در تمام طول فصل گذشته كه پس از شش سال منجر به قهرمانی پرسپولیس شد، از نزدیك در كنار این تیم حضور داشت و به ثبت و ضبط تمامی حواشی موجود می‌پرداختند.
صحنه‌هایی جالب از قهرمانی پرسپولیس، جشن قهرمانی، حواشی زیبا از سفرهای تیم در طول فصل، صحنه‌های جذابی را در این فیلم به نمایش درآورده است.
دیگر عوامل فیلم "مردان پرسپولیس" امید نیك (مدیر تولید)، مسعود صنم و رسول عبدی (تدوین) و موسی حسینی راوندی (مشاور كارگردان) هستند.
مستند "مردان پرسپولیس" كاری از دفتر تبلیغات نقش اول است.قسمت اول


قسمت دوم


قسمت سوم


قسمت چهارم
نوشته شده توسط : شاهرخ شاهرخی